ART / Oil paintings / Oil paintings 13524367
nr 1352 4367
Eric Olof Nilsson
(1888-1960), Sverige
2 pcs, Eric Olof Nilsson (1888-1960), Sweden. Motiv från Lund, ej signerade. Oil on canvas, 36x28 & 48x37 cm,
OIL PAINTINGS, 2 st, Motiv från Lund, ej signerade. Olja på duk, 36x28 & 48x37 cm
Eric Olof Nilsson, Swedish painter, draughtsman and skriftställare born 1888 in Lund, dead 1960.
600
SEK 450
Monday October 5 2020
at 18:04:14
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
300 kr
400 kr
Eric Olof Nilsson
Read more about Eric Olof Nilsson